Славутичский форум

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Славутичский форум » Книги » Рассказы


Рассказы

Сообщений 1 страница 14 из 14

1

Вот короче начало моего рассказа... Почитайте, и оцените... :)

Сьогодні Дарина прокинулась рано – не спалося. Боліла рука. „Ох, старість не радість...” – подумала вона і підвелася з ліжка, але сильний біль у нозі змусив її сісти на нього знову. Даша ляснула себе по голові. „Так так, зовсім забула”, – подумала вона і почала завантажувати систему. Біль зник, і вона твердо встала на ноги і зробила кілька кроків, незважаючи на скрип у правій нозі. Протез знову не слухався. Вона сіла і розкрила оболонку протеза. На третій кільцевій тязі були помітні подряпини. Дівчина дотягнулася до пляшечки з мінеральною олією і помазала тягу, після чого закрила оболонку.
Потім вона пішла на кухню і дістала з холодильника дещо попоїсти. Незважаючи на те, що їй було всього тридцять п'ять років, вона була доволі консервативною щодо свого способу життя і звикла вживати в їжу те, що інші не вживали вже більше десяти років... Отже, вона дістала борщ і швидко підігріла його на плазмовій плиті. Їла вона його без особливого задоволення, переглядаючи в Інтернеті новини.
„Київ охоплений повстанням. Верховна Рада захоплена прибульцями. Президент втік до Росії. Люди намагаються взяти Раду штурмом. За офіційними даними загинуло вже понад тисячу осіб. „Влада в Україні буде передана в руки протоліїв”, – стверджують прибульці. В організації захоплення влади підозрюється легендарний Варфайр – гарнізонний командир протоліїв на Марсі.”
Прочитавши останній рядок, Дарина іронічно всміхнулася, наскільки їй дозволяв це зробити шматок металу в її щоці. Тут пролунав виклик. Дівчина відповіла. Це був Зелоріус, гарнізонний командир протоліїв на Землі.
- Що там у вас в біса відбувається?” - не без роздратування, грубим, як і у всіх протоліїв, голосом, запитав він.
- Що-що, не бачиш, чи що? - відповіла взаємністю дівчина. - Подуріли всі!
- Не сприйняв інформацію. Повтори. Як це сприймати? Це повстання? Проти нас?
- Схоже, що так.
- Негайно придушіть його, інакше ми введемо на Землю окупаційні війська!
- Тільки спробуй! Я особисто з тебе фарш зроблю! - не витримала нарешті Даша. - Якби ви забралися всі геть з моєї планети, такого б не сталося! --- Тепер розбирайтеся з цим самі! Але якщо проллється хоч крапля людської крові, ви всі заплатите за це життям!
- Що?!! Та як ти смієш так зі мною говорити? Ти ніхто, ти розумієш це? Ти жалюгідна людинка, яку я одним пальцем розчавлю! Я негайно викликаю Об'єднану Армію протоліїв!
- Ну звісно, армію! Ти ж боїшся за своє нічого не варте життя! Ти боїшся вийти зі мною сам на сам!
- Ха-ха-ха! Дурна людинко! Мені шкода тебе! Коли я прийду, тебе одразу не стане!
- Припини лякати мене, я тебе не боюся! Приходь сюди, поговоримо! Я тебе чекаю!
- І що я матиму, коли вб'ю тебе?
- Землю.
- А коли ти виграєш, на що ти сподіваєшся?
- На те, що ви більше ніколи не повернетесь до цього світу з мілітаристськими намірами!
- Ти не виграєш!
- Боїшся?
- Ні! Я вже лечу до тебе, дівчинко моя!
- Я не твоя!
- Будеш моєю! Ха-ха-ха!
Даша стояла непорушно, дивлячись на те місце, де щойно було зображення грізного прибульця. Раптом вона почула рух позаду себе. Вона обернулася. На порозі стояла Наташа. Вона з докором дивилася прямо в очі. Потім вона тихо промовила:
- Що ти накоїла... Він сильніший за тебе. Він тебе вб'є.
- Так, можливо... Але я більше не хочу слугувати йому. Краще я помру.
- Дашо, схаменися, вже пройшли ті часи, коли нас боявся Всесвіт. Ми вже не ті Вигнанці, що були колись! Ми слабкі, не кращі за тих людей, які зараз штурмують Верховну Раду і гинуть за свободу, національну свободу.
- Так, за національну свободу... Я пам'ятаю...
- Що ти пам'ятаєш?
- Пам'ятаю початок століття. Мені... нам було по п'ятнадцять років. І наша вчителька, ти пам'ятаєш її?
- Звісно, як її забудеш! Валентина Михайлівна...
- Так, так. Вона говорила, що вогник національної свідомості українців не повинен ніколи згасати.
- Ти маєш рацію, ще кілька років тому я б не повірила, що хтось у цьому світі думає про щось інше, крім власного життя.
- Бачиш, доки ми боремось, наше життя чогось варте. а коли ми сліпо коримось, ми вже не люди... ой, що я бовкнула! Вибач, Наталонько.
- Та нічого, нічого, - дівчина всміхнулася. - Я навчилася пишатись тим, що я не людина. І взагалі, я вважаю, що людину визначає не ДНК, а те, що тут, - вона показала на голову, - і тут, - сказала вона, поклавши руку на серце.
- Так, ти, як завжди, маєш рацію.
- Звичайно, треба боротись, і що б не трапилось, я буду з тобою.
- Дякую тобі за все, що ти для мене зробила, - сказала Даша і обійняла подружку. - Всі, крім тебе, відвернулися від мене. А ти залишилась.
- Дашо, не всі! - почулося ззаду. Дівчата повернулися. На порозі стояв Сашко. - Я з тобою. Назавжди.
- І я! - неначе з-під землі перед ними з'явилась Віка.
- І я! - неначе грім пролунав голос Варфайра.
- Ми всі зібрались тут, щоб знову врятувати рідну землю, як в старі добрі часи. І ми зробимо це. Чого б нам це не коштувало. Нас вигнали з власного дому, тепер ми знову Вигнанці, і ми не зупинимось! Та допоможе нам Бог! - промовив голосом лідера Сашко.
- Так!
- Так!
- Так!
- Так!
І Вигнанці почали готуватись до бою. До їх останнього бою. До бою за свободу, якої так довго не було. І, здавалося, вся Україна, вся Земля підтримала ті вигуки „Так!”. Вигуки двох людей, двох мутантів, і прибульця.
Доки такі люди, так, люди, ходитимуть по землі, в України, та й у всього світу, буде майбутнє.

0

2

Depriver

Ты хотел узнать моё мнение? вот он : " А продолжение будет?" Мне понравилось. У тя хорошо получается писать да к тому же еще и на тему Отечества. Молодец

0

3

Depriver

Когда планируешь выдать следующую главу?

Отредактировано DarkAngel (2006-10-04 21:49:48)

0

4

А жаль, что Парубец не мутант... В реале она оч смахивает на представителей их расы...

0

5

Depriver
А можно я добавлю твоё сочинение на тему "Злочин и кара"?

0

6

spirrit
Да пожалуйста... Мне не жалко...

0

7

Кстати, в этом рассказе... Надо еще прокоментировать персонажей, наверное... Надо или нет? Если надо, напишите. Сейчас у меня времени нету, а потом обязательно напишу. Расскажу побольше о каждом из персонажей. О Шурике, Наташе, Даше, Вике и Варфайре... Это все герои цикла рассказов "Изгнанники".

0

8

ДОбавляю еще одно сочинение Андрея
Злочин без кари

    Ця історія сталася далекого 2008 року. Я як зараз пам’ятаю ті події...
Ото були часи! Не те, що зараз! То були часи „ Лицарів доріг”. Часи непереможних людей на непереможних фантастичних автомобілях, які набагато випередили свій час. Нам з Єленою тоді було по вісімнадцять років, Я був лідером „ Лицарів...”, а тепер? Я лише восьмидесятерічний дідок, який згадує минуле...
Бідненька Єлена померла у двадцять п’ять...Марію знищили у 2031... Джейсон Вест – молодший зник без вісти у 2015... Ми з Тетяною – останні, Моя кохана Таня повільно помирає у лікарні...Скоро і мій час прийде, але спочатку я розкажу вам одну історію.
Сталося це 2008 року. Єлена їхала додому до свого підзахисного, якого хотіли вбити злочинці, Він і сам був колишнім злочинцем, але, здається, порвав з минулим. Зайнявся самоосвітою, і Єлена була приємно вражена, коли побачила його за романом „Злочин і кара” Достоєвського. Дівчина дуже хотіла спати, хоча був ранок, Адже провести ніч за кермом, полюючи на автомобільних піратів, - це вам не жарти.
Єлена прокинулась опівдні. Антона – так звали її підзахисного – не було. На столі лежала розкрита книга. Дівчина підійшла і поглянула на відкриті сторінки. Холодок пробіг по її шкірі. Вона дивилася на основні положення теорії Раскольникова. Єлена здогадалася: Антон не дочитав до кінця і прийняв цю теорію! Вона підбігла до вікна. Її суперавтомобіль „ Фермері” зник, Дівчина схопила мобільний телефон і набрала номер Тетяни... Та її телефон був вимкнений. Тоді Єлена сіла за комп’ютер і почала писати: „ Таня, прошу тебе, швидше! Антон прийняв теорію Раскольникова! Він забрав мою машину і втік! Заради Бога, знайди його і зупини! Швидше, благаю тебе!”
Тетяна отримала повідомлення. Вона не гаяла часу. Вже за хвилину вона застрибнула за кермо „Вайпера”... Та було вже пізно. Керуючись теорією, Антон вирішив, що він – „незвичайний”. Загалом від його рук загинуло близько сотні людей, тяжко поранено Тетяну, пошкоджено її автомобіль. Самого ж Антона  врешті-решт знайшла ракета, випущена Єленою...
Але чи була смерть справжньою карою для нього? Навряд, адже справня кара – не смерть чи ув’язнення, а відчуття того, що ти вчинив погано. Антон цього не відчув, тому і злочин, на жаль, залишився без покарання.  Скількох людей вже згубила і ще згубить ця проклятуща теорія?! Цього, мабуть, не знає ніхто. Але повідана мною історія – ще один приклад небезпеки „теорії смерті”.
                                                                              Орел Андрій, 10 клас

0

9

spirrit ,
ты была права, рассказ действительно стоило прочитать.

0

10

:) А я "Злочин и кара" уже читала... за первым компом в кабинете информатики...

0

11

Девушка дождя
Я знаю :) Мне про него spirrit когда-то рассказывала. И сегодня, кстати, тоже.

0

12

Девушка дождя
Не за первым, а за вторым. Вроде...

0

13

spirrit
Да, наверное...

0

14

не совсем уверенна, что пишу туда, куда надо, просто более подходящей темки не нашла...

САМЫЕ ПРОТИВНЫЕ ВЕЩИ С ТОЧКИ ЗРЕНИЯ ДЕТЕЙ:

Одеваться в то, во что заставляет мама.

Убирать одежду в шкафчик аккуратно.

Щи практически из одного варёного лука.

Лицом в паутину.

Мыть ботинки после прогулки.

Убирать убитого тобой же таракана.

Есть в садике суп, в котором на твоих глазах утонула муха.

Стоять в углу, когда мама и папа демонстративно смотрят мультики.

Заноза под ноготь. Причём, когда занозишь — это еще ничего. А вот когда мама начинает её оттуда доставать…

Ты вывалил горошницу в унитаз, пока мама по телефону говорила, хотел смыть, а воду отключили!

Все пришли на утренник одетыми рыцарями и мушкетёрами, а ты — прошлогодним зайчиком.

Лежать в садике весь тихий час возле сладко спящего описавшегося соседа.

Стричь ногти на ногах перед походом в театр, потому что якобы в театр с длинными ногтями на ногах не пускают.

Когда мама на утреннике громко спрашивает: «Ты писать хочешь?» Ты, конечно же, громко говоришь: «Нет!», а тихо говоришь: «Да...»
А она слышит только «Нет!», и ты весь утренник танцуешь, даже когда все поют...

Когда наутро жук в коробочке оказывается дохлым.

Когда обнаружат, что ты в колготках.

Когда ты в резиновых сапогах, а на пути ни одной приличной лужи.

Когда съел «Киндер-сюрприз», а такая игрушка у тебя уже есть.

Когда взрослые говорят: «Не горбись!»

Когда родители гостям показывают свадебный альбом. Себя-то показывают на свадьбе и одетыми, а тебя после свадьбы, маленьким и голым.

Смотреть, как на рыбалке папа насаживает на крючок опарыша, вынув его из-за щеки.

Когда мама начинает фразу словами «Скажи мне честно…» и не оставляет шансов.

Когда на парте попадаются места, где ручка не пишет.

Когда ты ему в волосы жевачку кинул, а она не прилипла.

Когда девочка у парня в борьбе на руках выигрывает.

В подвале все видели дохлую крысу, а ты в это время Пушкина зубрил.

Стоять у доски и осознавать, что сейчас пукнешь и ничего нельзя сделать. И ты хочешь хотя бы всё сделать тихо, а получается противоположное.

Бегать всю физкультуру как ни в чем не бывало, кувыркаться, лазить на шведскую стенку, а потом обнаружить, что спортивные трусы порваны по шву.

Когда старшая сестра СПЕЦИАЛЬНО оставляет на сковородке недоеденную одну ложку плова, чтобы ты доел и мыл потом сковородку.

Когда надо отцу дать в дневнике расписаться, а ты в нём уже расписался.

0


Вы здесь » Славутичский форум » Книги » Рассказы